Kategorie

Deska Barlinecka Dąb Amazon Grande

  • Kod: 5770
  • Producent: Barlinek

Deska o naturalnym kolorze i delikatnym rysunku drewna. Staranna selekcja surowca zapewnia regularność usłojenia wolnego od sęków.

 

CENA BRUTTO W OPCJI Z MONTAŻEM :

 

*240,95zł/1

*Podana cena podłogi zawiera 8 % VAT i dotyczy usługi w budownictwie mieszkaniowym (nie dotyczy firm), cena odnosi sie tylko i wyłącznie do podanego materiału. Koszty ułożenia paneli doliczane są dodatkowo. Ostateczna cena jednostkowa 1m² paneli ustalana jest indywidualnie z klientem. Montaż podłóg odbywa się na terenie całego kraju. Informacje dotyczące kalkulacji cenowych oraz próbek materiałów prosimy przesyłać na adres e-mail: sklep@podlogi.info.pl 

 

powłoka: Lakier matowy
łączenie wzdłużne/czołowe: Barclick/SNAP
wymiary szerokość: 180mm
wymiary długość: 2200mm                                         
wymiary grubość: 14mm
fazowanie: TAK
szczotkowanie: TAK
ogrzewanie podłogowe: TAK
ilość w paczce: 8szt.=2,77m²
gwarancja: 20 lat
kontakt e-mail: sklep@podlogi.info.pl
strona producenta: http://www.barlinek.com.pl

Deska Barlinecka produkowana jest wyłącznie z prawdziwego drewna. Ze względu na naturalne zróżnicowanie surowca poszczególne deski oraz ich fragmenty mogą różnić się między sobą, m.in. odcieniem, występowaniem sęków czy układem słoi. Z tego samego powodu produkt finalny może nie być identyczny z prezentowanym w materiałach marketingowych, na wzornikach eksponowanych w punktach sprzedaży oraz na stronie internetowej producenta.