Kategorie

Regulamin


Warunki zakupu

Czas realizacji zamówienia materiałów na stanie magazynowym wynosi od 5 do 10 dni roboczych

Czas realizacji zamówienia materiałów na zamówienie od producenta wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

CZAS OCZEKIWANIA = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTARCZENIA


Uwaga!
Nasi dostawcy nie pracują w soboty, niedziele i święta.

W sytuacji kiedy kurier nie zastanie adresata - pozostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu ponownej dostawy. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych   adresowych.  

Przy płatnościach przelewowych czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu do 5 - 7 dni roboczych.

Dostawa
Zamówione produkty dostarczamy na terenie Polski za pośrednictwem własnego transportu. Koszty dostawy są kalkulowane indywidualnie, zależą od masy towaru, długości elementów oraz odległości. W przypadku wysyłek zagranicznych należy kontaktować się z naszym sklepem. Stawki i przewoźnik są ustalane indywidualnie dla każdej przesyłki.

Przesyłki odbierane i dostarczane są do miejsc dostępnych dla samochodów dostawczych. Usługa nie obejmuje wniesienia towaru do mieszkania.

Przy montażu Zamawiajacy zobowiązany jest uregulować zapłatę za towar w momencie dostarczenia do miejsca docelowego. Zamówiony towar zostanie wydany po wniesieniu zapłaty. Zapłata za usługę zostanie uregulowana odrębną płatnością w dniu zakończenia prac montazowych. Do momentu uregulowania płatności towar jest własnością firmy PODŁOGI.INFO. Wpłacony zadatek w wysokosci 30% wartości zamówienia brutto w razie rezygnacji z zakupu jest bezzwrotny.

Formy płatności
Przedpłata  na podstawie przesłanego druku zamówienia lub zamówienia e-mail.

Nr. rachunku bankowego MBank:  55 1140 2004 0000 3302 7583 0560

Regulamin
W sklepie internetowym www.podlogi.info.pl można dokonywać zakupów bezpośrednio przez Internet.
Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zammówienia i przesłanie go do sklepu www.podlogi.info.pl lub wysłanie zamówienia e-mail na adres e-mail: sklep@podlogi.info.pl . Sklep www.podlogi.info.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty po godz. 14.00 oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia pracy.

Fakt prezentowania towarów w sklepie nie jest jednoznaczny z posiadaniem oferowanych towarów na stanie magazynowym. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie jedynie, jeżeli towar znajduje się na naszym magazynie lub u producenta/importera. Jeżeli chwilowo nie posiadamy zamówionego towaru, informujemy o czasie realizacji zlecenia lub przedstawiamy ofertę zastępczą.

Sklep www.podlogi.info.pl zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży, zmiany cen produktów i usług, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.

Sklep www.podlogi.info.pl wystawia faktury VAT.

Sklep www.podlogi.info.pl uwzględnia reklamacje z tytułu rękojmi wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

Reklamacje towaru pod wzgledem ilościowym będą rozpatrywane przez Dostawcę tylko w przypadku reklamowania przesyłki w przeciągu 24 godzin po odbiorze towaru.

Sklep www.podlogi.info.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci Sklepu www.podlogi.net mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni, jeżeli zakupiony towar nie spełnia jego oczekiwań. Towar musi być zapakowany w oryginalne/fabryczne, nieotwarte opakowania . Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Nie dotyczy materiałów kuponowych oraz ciętych.Zwrotowi nie podlegają również podłogi drewniane,panele laminowane na specjalne zamówienie.