Kategorie

Wykładzina dywanowaBrazil 17

  • Kod: 8015
  • Producent: PODŁOGI.INFO

BERBER - polipropylenowa wykładzina dywanowa na podkładzie filcowym. Dzięki produkcji w typie strukturalnym daje ciekawy efekt wizualny zbiżony do efektu trójwymiarowości.

 

CENA BRUTTO W OPCJI Z MONTAŻEM :

 

*39,95zł/1

*Podana cena zawiera 8 % VAT i dotyczy usługi w budownictwie mieszkaniowym (nie dotyczy firm), cena odnosi sie tylko i wyłącznie do podanego materiału. Koszty ułożenia wykładziny doliczane są dodatkowo. Przy zakupie materiału bez montażu obowiązuje stawka VAT23%. Ostateczna cena jednostkowa 1m² wykładziny ustalana jest indywidualnie z klientem. Montaż wykładzin na terenie całego kraju. Informacje dotyczące kalkulacji cenowych oraz próbek materiałów prosimy przesyłać na adres e-mail: sklep@podlogi.info.pl 

Włókno: syntetyczne        
Rodzaj wykładziny: 1'4''pętla strukturalna
Przeznaczenie: salon,pokój dzienny,sypialnia
Wymiary szerokość: 4M,                
Podkład: filc
Skład: 100%PP
System montażu: klej, taśma dwustronna
Typ wykładziny: polipropylen
Gramatura runa: 700g/m²                   
Gramatura całkowita: 2100g/m²                                 
Wysokość runa 8mm
Wysokość całkowita: 12mm
klasa palności: Efl
klasa użytkowa: 22
kontakt e-mail: sklep@podlogi.info.pl

 

Informacje o zwrocie towaru

Produkty cięte (odcinane z rolki) oraz produkty obszywane, przygotowane na indywidualne zamówienie Klienta nie podlegają zwrotowi. Nie podlegają zwrotowi także dywany, panele i podłogi drewniane sprowadzane i transportowane na specjalne zamówienie Klienta. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.