Kategorie

Wykładzina dywanowa Toronto 12

  • Kod: 8102
  • Producent: PODŁOGI.INFO

TORONTO - wykładzina dywanowa wyprodukowana w 100% z polipropylenu na grubym podkładzie filcowym. Gęste runo sprawia, że wykładzina jest odporna na wygniecenie i przez długi okres czasu wygląda bardzo dobrze. Dostępna w szerokościach 4m i 5m. 

 

CENA BRUTTO W OPCJI Z MONTAŻEM :

 

52,95zł/1

*Podana cena zawiera 8 % VAT i dotyczy usługi w budownictwie mieszkaniowym (nie dotyczy firm), cena odnosi sie tylko i wyłącznie do podanego materiału. Koszty ułożenia wykładziny doliczane są dodatkowo. Przy zakupie materiału bez montażu obowiązuje stawka VAT23%. Ostateczna cena jednostkowa 1m² wykładziny ustalana jest indywidualnie z klientem. Montaż wykładzin na terenie całego kraju. Informacje dotyczące kalkulacji cenowych oraz próbek materiałów prosimy przesyłać na adres e-mail: sklep@podlogi.info.pl 

Włókno: syntetyczne        
Rodzaj wykładziny: 1/4''pętla
Przeznaczenie: salon,pokój dzienny sypialnia
Wymiary szerokość: 4M, 5M            
Podkład: Filc
Skład: PP
System montażu: klej, taśma dwustronna
Gramatura runa: 610g/m²                   
Gramatura całkowita: 1870g/m²                                 
Wysokość runa 7mm
Wysokość całkowita: 9mm
klasa palności: Efl
klasa użytkowa: 22
kontakt e-mail: sklep@podlogi.info.pl

 

Informacje o zwrocie towaru

Produkty cięte (odcinane z rolki) oraz produkty obszywane, przygotowane na indywidualne zamówienie Klienta nie podlegają zwrotowi. Nie podlegają zwrotowi także dywany, panele i podłogi drewniane sprowadzane i transportowane na specjalne zamówienie Klienta. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.